SDH Libomeřice - www.hasici.libomerice.cz
Hlavní strana
Galerie
Z historie sboru Mapa
Obec Liboměřice Hospoda Liboměřice

Soutěž k výročí 110 let SDH Liboměřice - okrsek 2010

Plakat

Soutěž se vydařila i počasí bylo pěkné, zvítězilo domácí družstvo ve složení: M. Hrdina, M. Nikl, J. Donát, R. Petr, M. Horák, J. Novák, T. Secký.
Dokonce se i po dlouhé době se vydělalo "něco" do hasičské kasičky.


HZS Seč předvedl vyprošťování z vraku vozidla, skákácí hrad měl u dětí úspěch, proběhla ukázka historické stříkačky z Nových Lhotic, pro zájemce byla možnost vyjíždky v koňmi taženém kočáře a na konec proběhla i pivní štafeta.
Ostatním družstvům děkujeme za účast. Obzvlášť družstvům mimo Liboměřský okrsek,  které také přijeli soutěžit.  Zúčastnilo se 7 družstev mužů a jedno družstvo žen z Licibořic. Osmé družstvo "stará garda" oprášila své požárnické umění a tito dříve narození pánové nám mimo soutěž předvedli, že to jsou stále schopní hasiči. Po několika leté pauze v požárním sportu, bez tréninků a všech důležitých příprav dokončili požární útok na první pokus s časem kerým si určitě ostudu neudělali (cca. 57s). Složení družstva bylo Josef Horák, Ladislav Donát, Antonín "AHOJ NE" Secký, Jaroslav Rožko, Josef Dibelka, Milan Novák, doplnil je člen mladšího soutěžního družstva Michal Nikl.V soutěži o putovní pohár a celkové umístění v kategorii muži bylo 1. Liboměřice - 23,40s ,  2. Křižanovice st. - 24,98s ,  3. Licibořice - 28,12s ,  4. Pohled - 34,06s , 5. Libkov - 35,90s6. Trpišov - 37,79s7. Křižanovice ml. - 2 neplatné pokusy. Ženy z Licibořic zvítězili ve své kategorii s nejlepším časem 27,15s.

 Obec Liboměřice

  -- Fotografie --
  89 Fotografií - Klikněte na fofku pro zvětšení.

Za fotografie děkuji Ivě Horákové a Marušce Blažkové.
SDH Liboměřice děkuje za spolupráci při přípravě soutěže:
oú Liboměřice, RTJ TRANS, HZS Seč, Řeznictví Ladislav Francouz, SDH Křižanovice, SDH Licibořice, SDH Nové Lhotice, p. Hubáčkovi, p. Vojtěchovi a všem kteří se podíleli.


  nahóru


RTJ TRANS  Facebook


Kontakt: webmaster@libomerice.cz

www.libomerice.cz    www.hasici.libomerice.cz

Anoweb